Nintendo aksesuarai

 

Nintendo Wii Dance Mat - šokių kilimėlis, skirtas žaisti specialiems šokių žaidimams, tokiems kaip Dance Party, Dance Dance Revolution ir pan. Matmenys 81x92 cm, laido ilgis 173 cm.

P.S. Netinka Wii modeliui RVL-101, kuris pradėtas gaminti nuo 2011 spalio, nes jame Nintendo idiotai sugalvojo pašalinti reikalingas jungtis.

Kaina – 12 €.

Nintendo Wii Dance Mat.jpg  
 

"Active 2" - tai pažangiausia fitneso programa Jūsų namuose!

Naujoviška bevielė judesių ir širdies ritmo kontrolės sistema su 2 davikliais suteikia visišką judėjimo laisvę. Ši sistema leidžia tiesiogiai stebėti širdies dažnį ekrane - taip galite reguliuoti fizinių apkrovų intensyvumą ir optimizuoti rezultatus per tam tikrą laiką. Žaidėjas gali stebėti ir dalintis su draugais savo treniruočių duomenimis internetu. "Active 2" su viso kūno stebėjimu paverčia treniruotes paprastu, linksmu ir veiksmingu užsiėmimu. Jūsų asmeninis treneris padės Jums kiekviename žingsnyje, motyvuos Jus ir sukurs efektyviausias individualias treniruotes pagal Jūsų poreikius iš daugiau kaip 70 pratimų. "Active 2" galima žaisti keliais režimais - nuo paprastų pratimų iki 9 savaičių specialios fitneso programos.

Į komplektą įeina:

Kaina – 29 €.

Wii Active 2 Box Front Wii - Active 2 Box Back