PlayStation 2 žaidimai, priedai

 

PSX audio - video kabelis, tinkantis PS1, PS2, PS3 konsolėms.

Kaina – 9 €.

 
 

PS2 EyeToy kamera su originaliu žaidimu "Bob the Builder", "EyeToy: Play 3" arba "EyeToy: Play Astro Zoo". Puikus priedas Jūsų PlayStation 2 konsolei (tinka ir PS3 modeliams, kurie palaiko PS2 žaidimus). Ją isigiję galėsite žaisti specialius žaidimus judėdami visu kūnu, o ne vien spaudinėdami mygtukus. Puiki mankšta Jūsų kūnui garantuota. Taip pat šią kamerą galima naudoti prie PC, kaip standartinę kamerą, kurios kokybė prilygsta brangioms WEB kameroms.

Kaina – 17 €.

EyeToy kameros be žaidimo kaina – 50 Lt.

PS2 EyeToy - Play 3   PS2 EyeToy - Play Astro Zoo
 
 

PS2 Buzz! 4 pulteliai, skirti žaisti viktorinų tipo žaidimams su originaliu žaidimu "Buzz!: The Music Quiz". Tai priedas Jūsų PlayStation 2 konsolei, padėsiantis pagilinti žinias muzikos srityje. Gali žaisti nuo 1 iki 4 žaidėjų vienu metu.

Kaina – 12 €.

  PS2 Buzz! - The Music Quiz
 
 

Čipuota PlayStation 2 FAT konsolė, paleidžia ne tik originalius, bet ir įrašytus žaidimus (keletą pridėsiu). Komplektuojama su visais reikalingais laidais ir valdymo pulteliu su vibracija. Komplektaciją galima keisti, derinant pageidavimus ir kainą.

Naudojantis papildomomis programomis, galima prijungti IDE kietą diską su Network Adaptor pagalba, IDE arba SATA kietąjį diską per USB lizdą su specialaus konverterio (45 Lt) pagalba, taip pat USB atmintinę per USB lizdą, ir taip žaidžiant tausoti lazerį. Taip pat yra galimybė paleisti žaidimus iš personalinio kompiuterio, sujungus PC ir PS2 tinklo kabeliu (tam reikalingas Network Adaptor).

Kaina – 60 €.

 
 

PS2 originalūs žaidimai. Kai kurie žaidimai be knygučių, diskai pabraižyti, tačiau su geru lazeriu skaitomi.

Kaina – 3 €.

PS2 Rugby PS2 Championship Manager 5 PS2 Tiger Woods PGA Tour 2002

Žaidimai, skirti NTSC U/C regionui:

PS2 Hot Wheels Stunt Track Challenge (NTSC) PS2 Hot Wheels World Race (NTSC) PS2 Scooby Doo!: Night of 100 Frights (NTSC)
 
 

PS2 originalūs žaidimai. Kai kurie žaidimai be knygučių, diskai šiek tiek pabraižyti, tačiau su geru lazeriu skaitomi be problemų.

Kaina – po 4 €.

PS2 Aeon Flux PS2 Carol Vorderman's Sudoku PS2 LMA Manager 2004 PS2 Sky Surfer PS2 The Da Vinci Code PS2 The Mummy PS2 The Operative: No One Lives Forever PS2 Tony Hawk's Pro Skater 4

Žaidimai, skirti NTSC U/C regionui:

PS2 Bad Boys: Miami Takedown (NTSC)
 
 

PS2 originalūs žaidimai, pirmieji 4 – nauji, nenaudoti, net neišpakuoti. Kiti kai kurie diskai turi po kelis smulkius įbrėžimus, kai kurie kaip nauji, skaitomi be problemų.

Kaina – po 6 €.

PS2 Countryside Bears PS2 Kiddies Party Pack PS2 Mighty Mulan PS2 Son of the Lion King PS2 Mace Griffin: Bounty Hunter PS2 Savage Skies PS2 State of Emergency PS2 Summoner 2 PS2 Tour de France
 
 

Ne visų žaidimų viršelius spėju nuskenuoti ir sudėti čia, tuo labiau, kad yra žaidimų be viršelių, tad visą sąrašą galite rasti http://www.skelbiu.lt/10997720.html.