XBOX žaidimai, priedai

 

Atrišta žaidimų konsolė XBOX, veikia ne tik originalūs, bet ir įrašyti žaidimai – tiek PAL, tiek NTSC regiono. Konsolė komplektuojama su visais reikalingais laidais, valdymo pultu. Viduje yra kietasis diskas (HDD), kuriame įrašyta ~70 mini žaidimų, kelis žaidimus pridėsiu diskuose. Taip pat yra įdiegtas XBOX Media Center (XBMC), kurio pagalba galima žiūrėti filmus, klausytis muzikos tiesiai iš personalinio kompiuterio per tinklą ar muzikinių radijo stočių per internetą. Įdiegti XBMC script'ai ir plugin'ai, su kurių pagalba galima žiūrėti iTV ir filmus per internetą nuo animacinių iki suaugusiųjų turinio, ieškoti ir žiūrėti YouTube filmukus, skaityti RSS pranešimus. Už šios konsolės kainą nenupirksite net pačio pigiausio media centro, o įsigiję XBOX turėsite dar ir galimybę žaisti gana geros grafikos žaidimus.

Kaina – tik 60 €.

Be žaidimų diskuose, kaina – tik 50 €. Jei reikia, už papildomą kainą galiu įdėti didesnės talpos kietąjį diską, pridėti antrą pultą.

 
 

XBOX nuotolinio valdymo pultas su IR imtuvu. Labai patogu valdyti XBOX Media Center (XBMC) meniu, paleisti filmus, muziką ir t. t.

Kaina – 6 €.

 
 

XBOX originalūs žaidimai. Nemažai jų veikia ir ant XBOX 360. Jeigu XBOX žaidimai išvis neveikia ant Jūsų XBOX 360 konsolės, gali būti, kad Jūs įsigijote neoriginalų arba netinkamą HDD, tačiau tai yra pataisoma. Tereikia sutvarkyti HDD ir įdiegti XBOX žaidimų suderinamumą. Oficialiai veikiančų XBOX žaidimų ant XBOX 360 sąrašas.

Kai kurie žaidimai be knygučių, diskai pabraižyti, tačiau su geru lazeriu skaitomi.

Kaina – po 3 €.

XBOX Championship Manager: Season 01/02 XBOX - LMA Manager 2003 XBOX Top Gear RPM Tuning (NTSC)
 
 

XBOX originalūs žaidimai. Kai kurie žaidimai be knygučių, diskai šiek tiek pabraižyti, tačiau su geru lazeriu skaitomi be problemų.

Kaina – po 4 €.

XBOX Brian Lara International Cricket 2005 XBOX Championship Manager: Season 02/03
 
 

XBOX originalūs žaidimai, visi su knygutėm. Kai kurie diskai turi po kelis smulkius įbrėžimus, kai kurie kaip nauji, skaitomi be problemų.

Kaina – po 6 €.

XBOX Championship Manager 2006 XBOX Halo XBOX LMA Manager 2005
 
 

Ne visų žaidimų viršelius spėju nuskenuoti ir sudėti čia, tuo labiau, kad yra žaidimų be viršelių, tad visą sąrašą galite rasti http://www.skelbiu.lt/13537356.html.